entrance door to the yard with mailbox

Zespół, z wieloletnim doświadczeniem, przybywa do Twojego domu gotowy, aby rozwiązać Twój problem — niezależnie od tego, czy chodzi o regularną konserwację, czy o problemy.

Konserwacja systemu septycznego dla domów

Systemy septyczne są bardzo powszechne, ponieważ nie zawsze istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej. Właściwa konserwacja szamba zapewni działanie szamba przez wiele lat; potraktuj to jako inwestycję w swój dom.

Kiedy przyjdzie do twojego domu, zlokalizuje twój szambo i poinformuje cię, gdzie znajdują się twoje linie pola. Jeśli jesteś nowy w domu, ta informacja jest ważna, ponieważ trzymanie ciężkiego sprzętu, drzew i tarasów z dala od tego obszaru zapobiegnie uszkodzeniu lub zgnieceniu linii odwadniających.

Jak często należy serwisować szambo?

Departament Zdrowia wypompowywanie szamba co 3-5 lat. Może być konieczne częstsze serwisowanie w zależności od liczby osób mieszkających w domu.

Inspekcje szamba i pompowanie szamba to często sposób, w jaki spotykamy się z naszymi klientami po raz pierwszy. Niektórzy kupują dom, inni potrzebują konserwacji szamba. Są chwile, kiedy zostajemy wezwani na pogotowie, gdy linia septyczna jest zablokowana, toaleta nie spłukuje się lub linie pola nie działają. Poświęcamy czas, aby dowiedzieć się, czego potrzebuje każdy klient i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby mu pomóc.

Systemy septyczne wymagają regularnej konserwacji. Cała woda używana w twoim domu trafia do szamba i do kanalizacji. Kiedy szambo jest wypompowywane, warstwy szlamu i szumowiny są usuwane. Jeśli system jest zaniedbywany lub nie jest konserwowany, istnieje szansa na dodatkowe wsparcie w domu. Przepełnione ścieki mogą wrócić do domu przez toalety, prysznice, wanny lub odpływy. Przelew można było również wypchnąć do drenażu, co można było zobaczyć na podwórku w mokrych miejscach lub zbierającej się wodzie. W obu sytuacjach jest to bardzo nieprzyjemne, ale można tego uniknąć. Regularnie pompuj szambo. Wynik dobrego harmonogramu konserwacji może pomóc przedłużyć żywotność systemu szamba.