szambo-betonowe(11)

Nazwij nas szalonymi, ale kochamy to, co robimy, spotykamy niesamowitych ludzi tutaj w środkowym i jesteśmy dumni z oferowania profesjonalnej obsługi. Mamy wspaniałych klientów i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dotrzymywać harmonogramu i poświęcać czas na odpowiadanie na pytania i wyjaśnianie, jak działa system septyczny lub jak powinien działać. Systemy septyczne wymagają regularnej konserwacji i pompowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nieprzerwanej linii, naprawy, inspekcji domu lub pompowania szamba, zadzwoń do nas, a z przyjemnością Ci pomożemy.

Nieprzerwana linia septyczna i pompowanie septyczne

Z radością pomogliśmy pani, odblokowując jej główną linię i pompując jej szambo na początku tego tygodnia.

Zadzwoń do nas w celu konserwacji i naprawy systemu septycznego.

Sprawdź nasze wpisy na blogu, aby uzyskać więcej informacji…

Czas wyciągnąć pomocną dłoń

Szambo nie było pompowane od lat i trudno było je pompować, ale trudno jest przestać, gdy inspiruje się tak wielu innych ciężko pracujących wszędzie. Kiedy rozmawiał z różnymi pracownikami, dowiedział się, że ta ekipa była na wycieczce misyjnej za pośrednictwem.

A wskaźnik ciepła często osiągał 90° lub więcej. Po przyjeździe Ernie zauważył zajętą ​​ekipę roboczą wokół posiadłości. Sprzątali śmieci, różne gruz, zrywali stary taras i naprawiali szopę. Wszyscy ciężko pracowali wszędzie w tym szalonym upale!

Kwestia ta nadal przyciąga uwagę całego kraju. Nie spłukiwać chusteczek ani śmieci. Mówiliśmy już o tym problemie w  innym artykule  i jest to poważny problem, który wciąż rośnie. Jak zatrzymać problem i zaoszczędzić pieniądze? To nie jest trudne, pozbywaj się przedmiotów we właściwy sposób. Śmieci trafiają do kosza, w tym chusteczki (dla niemowląt).

Wrzucanie przedmiotów do toalety, które NIE są przeznaczone do spłukiwania, idą gdzieś – do szamba. Utrzymanie systemu septycznego w zdrowiu obejmuje regularną konserwację i wiedzę, co należy przepłukać, a czego nie.

Poniższy film pokazuje, co dzieje się na dużą skalę, poza przydomowymi systemami septycznymi, ale dotyka wszystkich.