sprzątanie Toruń

Założycielka Beata dzieli się spostrzeżeniami na temat tego, jak sprawić, by sprzątanie i prowadzenie domu było lepszym doświadczeniem. Dotyka również swojej pasji do majsterkowania, dekorowania i naturalnego życia. Wierzy, że jeśli przyjechałeś tu w poszukiwaniu inspiracji, to na pewno ją dostaniesz. Jeśli motywacja jest tym, czego szukasz, gwarantuje, że jest Twoją dziewczyną.

CZYSTE I ZAPACHOWE – Sprzątanie Toruń

Joanna jest od 10 lat żoną i dumną mamą dwóch pięknych chłopców mieszkających w Kolonii. Pracuje w niepełnym wymiarze godzin jako fizjoterapeutka dziecięca oraz w pełnym wymiarze godzin jako mama i gospodyni domowa, jest również twórcą Ultra sprzątanie Bydgoszcz. Początkowo korzystała z bloga, aby zaprezentować niektóre ze swoich ulubionych produktów, ale szybko dostała obsesji na punkcie wszystkich kreatywnych inspiracji w świecie blogów i postanowiła spędzić więcej czasu na podstępnym końcu rzeczy, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

Joanna nie może znaleźć innego sposobu na lepsze zaspokojenie swojej pasji do organizowania, niż poprzez ten blog. Uwielbia wypróbowywać nowe systemy i dzielić się swoimi sukcesami oraz wnioskami wyciągniętymi po drodze. Z kilkoma projektami DIY wrzuconymi na stronę, Joanna ma nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

CZYSTA MAMA – SPRZĄTANIE BYDGOSZCZ

Czysta Mama została stworzona przez Beatę, eksperta w zakresie sprzątania i utrzymania domu, właścicielkę firmy i autorkę książek Sprzątanie Toruń i Firma sprzątająca Bydgoszcz. Jest także żoną i mamą trójki dzieci, właścicielką firmy i byłą nauczycielką plastyki. Pisze, aby pomóc swoim czytelnikom odkryć nowe sposoby wykonywania przyziemnych zadań związanych z prowadzeniem domu i wnieść trochę więcej radości w proces sprzątania.

11 najlepszych pomysłów na przechowywanie zabawek

Jako mama dwojga dzieci i opiekunka do domu w domu o powierzchni 1100 stóp kwadratowych, oto 11 najlepszych sposobów na przechowywanie zabawek w małej przestrzeni życiowej bez poświęcania posiadania złożonego domu. Zamierzamy użyć kombinacji różnych rzeczy, takich jak kosze różnych typów, aby raz na zawsze zorganizować przestrzeń Twojego dziecka!