serwis pieców ariston

Tysiące właścicieli domów ufa naszej gamie kotłów gazowych, aby bezpiecznie i wydajnie ogrzewać swoje domy. Dowiedz się dlaczego i dołącz do nich już dziś.

Jaki kocioł jest odpowiedni dla mojego domu?

Firma Ariston z dumą oferuje szereg rozwiązań kotłów gazowych pasujących do każdej przestrzeni życiowej. Każdy z naszych kotłów oferuje najwyższą jakość, niezawodność i wydajność. To dlatego tysiące właścicieli domów, takich jak Ty, oceniło nasze produkty i usługi jako „doskonałe” i zaufało nam, że zadbamy o przytulność w domu.

Właściwy kocioł do Twojego domu będzie zależał od wielkości, zapotrzebowania na ogrzewanie i ciepłą wodę oraz budżetu. Nasza gama kotłów gazowych obejmuje kotły dwufunkcyjne, systemowe i konwencjonalne z wentylacją, aby spełnić Twoje potrzeby. Przejrzyj zakres poniżej, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć każdy zakres w całości.

autoryzowany serwis ariston

Serwis pieców Ariston

Nowy kocioł będzie jednym z droższych zakupów, jakich dokonasz jako właściciel domu. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni kocioł, od właściwych ludzi, który będzie trwał. W Ariston jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie, dlatego proponujemy serwis pieców Ariston.

1. Jaki masz kocioł?

Większość domów w Polsce wykorzystuje kocioł gazowy i system ogrzewania, aby utrzymać ciepło. Jeśli jednak kupujesz nowy kocioł, możesz nie chcieć wybierać podobnego zamiennika; uaktualnienie do bardziej nowoczesnego rozwiązania, aby zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie lub zamiana na rozwiązanie, które lepiej odpowiada Twoim potrzebom.

2. Autoryzowany serwis Ariston

Dostępne są trzy główne typy kotłów gazowych; kotły dwufunkcyjne, kotły systemowe i konwencjonalne kotły wentylacyjne (czasami nazywane „zwykłymi” kotłami). Wyjaśniamy, jak dowiedzieć się, jaki rodzaj kotła posiadasz i dzielimy się zaletami i wadami każdego typu, abyś mógł podjąć świadomą decyzję oraz autoryzowany serwis Ariston.

serwis pieców ariston

3. Uzyskaj bezpłatną, niezobowiązującą wycenę

Wspieramy lokalnych instalatorów. Znajdź lokalnych zarejestrowanych instalatorów Ariston. Będą mogli bezpłatnie udostępnić Ci niezobowiązującą wycenę.

Najważniejsza wskazówka: zalecamy zebranie trzech cytatów. Zapewnia to wystarczającą ilość informacji, aby podjąć świadomą decyzję, ale nie na tyle, aby poczuć się przytłoczonym. Chociaż cena jest istotnym czynnikiem, weź również pod uwagę recenzje i komfort, w jakim czujesz się z instalatorem. Kiedy już będziesz zadowolony, zamów instalację kotła u wybranego instalatora Ariston.

4. Gwarancje i serwis

Po zainstalowaniu kotła pamiętaj o zarejestrowaniu gwarancji oraz serwisie pieców Ariston. Twoja gwarancja obejmuje naprawę wszelkich wad związanych z produkcją kotła i obejmuje zarówno części, jak i robociznę. Aby zarejestrować nowy kocioł Ariston, możesz to zrobić online lub jeśli jesteś instalatorem, członkiem „serwis pieców Ariston”, będzie on mógł zaoferować ekskluzywną rozszerzoną gwarancję na każdy kocioł Ariston i zarejestruje go za Ciebie.

Kocioł musi być serwisowany raz w roku, aby zapewnić jego bezpieczną i wydajną pracę. Coroczne przeglądy są również wymagane w celu zachowania ważności gwarancji.