iluzjonista warszawa

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości odrobiną siły nadprzyrodzonej, dlaczego nie zatrudnić lokalnego artystę iluzjonista Warszawa na swoje wydarzenie? Pomimo nazwy, katalog Last Minute Musicians zawiera wszelkiego rodzaju rozrywkę na imprezy, a magicy są jednymi z najpopularniejszych!

Wykonując karciane sztuczki, tradycyjne magiczne działania, iluzje i prawie wszystko, co możesz sobie wyobrazić, przejrzyj 8 iluzjonistów w katalogu już dziś, aby dodać idealnego odrobiny magii do swojego wydarzenia!

„Wow! To zbyt wiele, by ludzki umysł mógł wziąć w jednej sesji – publiczność była zachwycona od samego początku i zdumiona sposobem, w jaki Atlas je czytał i wchodził z nimi w interakcję. dostawa! Świetnie! Nie mogłem go więcej polecić. Wszyscy wciąż o tym rozmawiamy”.

Magicy świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach – są świetnym punktem rozmów na weselach, imprezach firmowych czy urodzinach! Jeśli nie jesteś pewien, co magik może wnieść do twojego wydarzenia, po prostu zapytaj i zapytaj. Będąc profesjonalnymi wykonawcami, będą mogli służyć radą i wskazówkami.

Kluczem do rezerwacji iluzjonisty będzie czas Twojego wydarzenia. Ogólnie rzecz biorąc, mag będzie lepiej przystosowany do występu na początku wydarzenia, a nie później. Niech mieszają się z gośćmi po wejściu, przy drinku i między kolacją. Jeśli szukasz później jakiejś magicznej rozrywki, rozważ poproszenie ich o wykonanie polecanego pokazu na scenie. W takim przypadku warto skonsultować się z nimi w sprawie ich potrzeb technicznych. Może być wymagany mikrofon i nagłośnienie, a będziesz musiał ustalić, kto je dostarczy.

Cytaty dla magów będą się zmieniać w zależności od tego, jak długo będą uczestniczyć w Twoim wydarzeniu i jakiego rodzaju pokazu chcesz, aby zrobili. Wykonywanie trików karcianych dla gości będzie wymagało znacznie mniej przygotowania niż występ na scenie. Wielu magików pobiera opłatę w wysokości co najmniej 150 funtów, a za dłuższe występy może zapłacić około 300 funtów. Jeśli chcesz obniżyć koszty podróży, skorzystaj z funkcji „wyszukiwania zaawansowanego”, aby zatrudnić maga w pobliżu.

Akt iluzjonisty jest prawdopodobnie bardziej wyjątkowy niż innych wykonawców. Niektórzy użyją sztuczek karcianych lub iluzji, inni wykonają tradycyjne czynności magiczne. Najlepszym sposobem, aby ocenić, co iluzjonista wniesie do Twojego wydarzenia, jest obejrzenie i przeczytanie jego materiałów promocyjnych, a następnie nawiązanie kontaktu.

Niektórzy z wymienionych iluzjonistów mogą być członkami The Magic Circle – prestiżowego stowarzyszenia magów w Londynie, gdzie mogą uczyć się i doskonalić swoje rzemiosło. To może być coś, co należy wziąć pod uwagę podczas rezerwacji! Możesz również przeczytać recenzje poprzednich klientów na ich profilu LAst Minute Musicians.

Iluzjoniści przedstawieni na tej stronie są członkami katalogu rozrywki LastMinuteMusicians.com . Skorzystaj z sekcji udoskonalania na górze tej strony, aby znaleźć iluzjonistę blisko ciebie. Po prostu wybierz hrabstwo lub wprowadź kod pocztowy w polu „dostępne w”, aby zawęzić aukcje do swojej okolicy. Kliknij przycisk „Odwiedź listę”, aby zobaczyć pełne profile poszczególnych iluzjonistów. Dzięki ponad 3300 aktywnym ofertom z pewnością znajdziesz idealnego artystę, muzyka, zespół lub usługę rozrywkową, która sprawi, że Twoje wydarzenie będzie po prostu idealne. Nie zapomnij, że możesz skorzystać z naszego czatu online (poniżej), aby uzyskać natychmiastową pomoc przy rezerwacji.