używany iPhone

Kupiłeś używanego iPhone’a i potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Mamy przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci skonfigurować nowe urządzenie!

1. Przede wszystkim włącz iPhone’a.

Po włączeniu urządzenia na ekranie urządzenia pojawi się „Cześć”, co umożliwi wybór języka, kraju lub regionu.

2. Jeśli masz inne urządzenie z systemem iOS 11, użyj Szybkiego startu.

Jeśli nie masz innego urządzenia z systemem iOS 11, stuknij opcję Skonfiguruj ręcznie.

3. Aktywuj swoje urządzenie.

Aby kontynuować konfigurowanie urządzenia, musisz połączyć się z siecią Wi-Fi, siecią komórkową lub kontem iTunes. Podczas łączenia z urządzeniem (Wi-Fi/komórkowym) może być konieczne uprzednie włożenie karty SIM.

iphone outlet

4. Jak skonfigurować funkcję iPhone Touch ID lub Face ID / utworzyć hasło.

W przypadku niektórych urządzeń, używany iPhone umożliwia skonfigurowanie funkcji Touch ID lub Face ID. Dzięki tym funkcjom możesz używać odcisku palca lub rozpoznawania twarzy do odblokowywania iPhone’a, ale także do robienia zakupów. Jeśli nie chcesz tych funkcji na swoim urządzeniu, po prostu kliknij „Skonfiguruj później”. Inną opcją jest ustawienie sześciocyfrowego kodu dostępu, który pomaga chronić dane na urządzeniu. Musisz zapamiętać ten kod dostępu, ponieważ będzie on musiał być wciskany za każdym razem, gdy chcesz odblokować urządzenie.

5. Przywróć lub przenieś swoje informacje.

Jeśli wcześniej miałeś konto iCloud, konto iTunes lub Android, możesz przenieść swoje dane ze starego urządzenia na nowe. Jeśli nie masz żadnego z nich, po prostu wybierz „Skonfiguruj jako nowe [urządzenie]”. Na szczęście iPhone outlet ITCooper wykonuje wstępną konfigurację i instruktaż.

6. Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Jeśli zdecydowałeś się zalogować za pomocą swojego Apple ID, następnym krokiem jest wprowadzenie swojego identyfikatora i hasła. Jeśli nie pamiętasz tych danych, po prostu stuknij „Nie masz Apple ID lub zapomniałeś go”. W ten sposób możesz odzyskać swój Apple ID lub hasło. W Apple możesz podać więcej niż jeden identyfikator, jeśli tak jest, kliknij „Użyj różnych identyfikatorów Apple dla iCloud i iTunes”.

używany iPhone

7. Skonfiguruj Siri i inne usługi.

Kolejną funkcją Apple jest Siri, która jest wbudowanym osobistym asystentem sterowanym głosem. W tym kroku może poprosić Cię o wypowiedzenie kilku fraz, aby Siri mogła zacząć rozpoznawać Twój głos.

8. Wybierz ustawienia dla analityki aplikacji, True Tone i przycisku Home.

Jeśli chcesz udostępnić informacje twórcom aplikacji, dotknij, aby potwierdzić. Jeśli używane urządzenie obsługuje technologię True Tone, możesz dostosować kolor i intensywność wyświetlacza.

Mamy nadzieję, że to pomoże!