makijaż 2

Ślub to ekscytujące i znaczące wydarzenie w życiu dziewczyny. W tym dniu panna młoda chce wyglądać przepięknie. Główny akcent w wizerunku panny młodej oczywiście tworzy sukienkę i dopełnia jej świąteczny makijaż.

We współczesnym społeczeństwie nie ma ścisłych standardów świętowania ślubu. O stylu i miejscu imprezy, a także wyglądzie Młodej Pary decydują sami Nowożeńcy. Często panna młoda wybiera alternatywne opcje zamiast tradycyjnej śnieżnobiałej sukienki. Makijaż dopasowany jest do sukni ślubnej, która zazwyczaj gra pierwsze skrzypce na obrazie. Kompetentna stylistka lub sama Panna Młoda może wybrać makijaż do sukni ślubnej. Makijażystka Wrocław pomoże Ci wykonać profesjonalny makijaż ślubny.

Klasyczna biała szata wymaga powściągliwości w całym wizerunku dziewczyny. Makijaż ślubny do takiej sukni ślubnej pozwala wyeksponować albo oczy, na przykład zadymione oczy, wykonane w czarnych lub bardziej naturalnych odcieniach brązu, albo usta. W drugim przypadku należy podkreślić brwi stosunkowo neutralnym makijażem oczu. I oczywiście trzeba zadbać o trwałość pomadki.

Na przykład w makijażu ślubnym na turkusową sukienkę można używać cieni, ołówka lub eyelinera tego samego koloru. Odcienie złota i brązu na oczach oraz neutralne odcienie brązu mogą zrównoważyć zimne piękno niebieskiej sukienki. Odważne panny młode, które nie boją się być jasne, mogą używać pomarańczowych odcieni szminki. I nie zapomnij o manicure, który może również wspierać piękno obrazu.
Tworzenie wizerunku ślubnego to niezwykle odpowiedzialny biznes. Ale nie przejmuj się nim zbytnio, ponieważ blask i blask szczęśliwych oczu panny młodej czyni ją najpiękniejszą kobietą na uroczystości.

Jeśli zdecydujesz się na odważny eksperyment i w dniu ślubu pojawisz się przed Panem Młodym w kolorowej sukience, możesz bawić się kolorem na twarzy. Najważniejsze, żeby uważać i nie przesadzać, bo sama sukienka jest jasnym akcentem.