Detektyw Kraków

KRADZIEŻ CZASU

Kradzież czasu ma miejsce, gdy pracownik w miejscu pracy przyjmuje wynagrodzenie od swojego pracodawcy, gdy faktycznie nie poświęcił czasu lub nie wykonał pracy. Gdy pracownik nie wykonuje pracy, za którą jest odpowiedzialny, uważa się za kradzież czasu. Takie rzeczy wielokrotnie może wykryć Detektyw Kraków.

  • Czas internetowy niezwiązany z pracą
  • Dłuższe przerwy
  • Posiadanie znajomego/współpracownika, który Cię zamelduje
  • Stałe osobiste rozmowy telefoniczne (nie związane z pracą)
  • Kłamstwo o ilości przepracowanych godzin

DOCHODZENIA DYWERSYJNE (SZARY RYNEK)

Dochodzenie w sprawie przekierowania (szary rynek) — dochodzenie w sprawie skradzionego mienia z łańcucha dostaw i nielegalnie sprzedanego, w którym towary są sprzedawane poza typowymi lub normalnymi kanałami. Takich jak online, pchle targi, Craigslist lub z bagażnika samochodu lub furgonetki. Często na tej liście znajduje się elektronika, odzież, formuła dla niemowląt, maszynki do golenia i biżuteria. Większość towarów sprzedawanych na „szarym rynku” jest nabywana w wyniku kradzieży lub oszustwa. Te produkty z szarej strefy można czasami zidentyfikować, zauważając niższą cenę niż sugerowana cena, obcy język na opakowaniu lub samym produkcie oraz brak gwarancji.

Agencja Detektywistyczna Kraków może przeprowadzić szczegółowe dochodzenia w tych sprawach, wykorzystując nasz przeszkolony personel do prowadzenia obserwacji, dokonywania zakupów, a poprzez nasz proces dochodzeniowy możemy zebrać dowody i zidentyfikować przyczynę utraty zysków i produktu. Wszystkie te informacje można udostępniać lokalnym lub stanowym organom ścigania, aby pomóc w ściganiu osób zaangażowanych i odzyskać jak najwięcej towarów

Agencja Detektywistyczna Kraków

DOCHODZENIA REZYDENCYJNE

W Krakowie dziecko, które mieszka z kimś innym niż rodzic, może uczęszczać do szkoły w mieście zamieszkania opiekuna, jeśli opiekun przedstawi odpowiednią dokumentację prawną, aby wykazać zależność lub opiekę lub oświadczenie pod przysięgą zawierające określone informacje. Ktoś, kto świadomie podaje fałszywe informacje w oświadczeniu pod przysięgą w celu zapisania dziecka do okręgu szkolnego, do którego dziecko się nie kwalifikuje, jest winny wykroczenia uproszczonego. Osoby naruszające przepisy muszą zapłacić czesne, do 240 godzin prac społecznych, grzywnę w wysokości do 300 PLN i zapłacić koszty sądowe.

Agencja Detektywistyczna Kraków w przypadku, gdy rodzic celowo podaje błędny adres do szkoły publicznej w celu spełnienia wymogów dotyczących miejsca zamieszkania dziecka w określonym okręgu szkolnym, ma udokumentowane doświadczenie w ustalaniu, gdzie faktycznie zamieszkuje uczeń. Świadczymy tę usługę dochodzeniową okręgom szkolnym, aby mogły podjąć niezbędne działania.

NASTOLATKI DOCHODZENIA

Dzieci to nasz najważniejszy atut. Pielęgnujemy je, obserwujemy, jak rosną i mamy nadzieję, że dokonują ostrożnych i odpowiedzialnych wyborów. Detektyw Kraków może dyskretnie zaoferować wsparcie i spokój ducha, upewniając się, że podejmują właściwe decyzje. Co robią, dokąd idą i jak bezpiecznie tam docierają…. Nie dowiaduj się ostatni.

Detektyw Kraków

DOCHODZENIA DOTYCZĄCE WYKORZYSTYWANIA STARSZYCH

Utrata niezależności jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, z którymi mamy do czynienia, gdy się starzejemy. Często bliscy mają uzasadnione obawy dotyczące bezpieczeństwa starzejących się członków rodziny, którzy mieszkają samotnie lub zaczęli przejawiać niepokojące zachowania.
Jeśli podejrzewasz, że ktoś jest wykorzystywany, natychmiast skontaktuj się z nami. Nasi profesjonalni agenci są wykwalifikowani w dochodzeniach dotyczących przemocy wobec osób starszych i udzielą Ci potrzebnych odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe. Z pasją chcemy położyć kres tej nieprzyjemnej działalności i będziemy współpracować z Tobą, aby rozwiązać tę sytuację.